Regały na książki - biblioteczki.
Regały na książki - biblioteczki.
Oferowane regały na książki są zaprojektowane i wyprodukowane przez naszą firmę dzięki czemu możemy zagwarantować ich najwyższą jakość i solidność. Do wyboru ponad trzydzieści rodzajów regałów książkowych w różnych wymiarach i kolorach co w rezultacie daje ogromną ilość opcji do wyboru. Przykładamy szczególną uwagę do solidności konstrukcji. W zdecydowanej większości przypadków dostarczamy meble zmontowane lub sami montujemy je u klienta.

regały na książki standard
Regały na książki z serii LIBRA. Prosta forma daje dużo możliwości. Wszystkie regały skręcone razem dla zachowania stabilności całej konstrukcji. Nie ma ograniczeń wymiarowych dla tego typu regałów. Na zamówienie można zamawiać każdy wymiar i zabudować dowolną powierzchnię. Regały posiadają plecy białe z płyty HDF 4 mm.

nowoczesny regał na książki LOFT

Eleganckie regały na książki z półkami o różnej wysokości i szerokości pomimo swoich stosunkowo dużych rozmiarów nie przytłaczają i wyglądają optycznie lekko. Zastosowanie jasnych kolorów pogłębia jeszcze ten efekt. Regały LOFT spoczywają na wysokim cokole co jest szczególnie przydatne przy wysokich listwach przypodłogowych poza tym cokół pełni rolę estetyczną. Regał przeznaczony jest na książki, albumy, płyty CD i DVD oraz inne przedmioty ozdobne takie jak wazony itp.
prosty i mocny regał na książki EDO - pogrubione piony

Prosta ale solidna konstrukcja czyni regały na książki EDO jednym z najczęściej zamawianych przez naszych klientów. Piony są pogrubione i mają grubość 36 mm. Pełne w środku zapewniają dobre trzymanie się półek i przenoszenie dużych obciążeń. Półki wykonane są z płyty o grubości 18 mm. Dzięki ograniczeniu ich długości są bardziej odporne na uginanie się pod ciężarem książek. Regały na książki EDO nie posiadają pleców przez co po montażu do ściany otrzymujemy ciekawy efekt lekkości harmonizujący z kolorystyką całego pomieszczenia.
regały industrialne

Regały  industrialne posiadają metalowy mocny stelaż w całości spawany i malowany proszkowo. Półki wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej. Posiadamy w ofercie regały industrialne wolnostojące oraz montowane do ściany. Na zamówienie dowolny wymiar. 
duży regał na książki z szafkami JULA

Regały na książki JULA to duży regał meblościanka z przeznaczeniem na książki różnych rozmiarów, płyty, albumy i inne przedmioty. Regały składają się z czterech pionowych części z czego środkowa posiada duże wnęki, sąsiadujące z nią wąskie kolumny posiadają gęsto umieszczone półki o niskiej wysokości z przeznaczeniem na płyty DVD. Po bokach znajdują się kolumny z półkami na typowe książki a na dole szafki z drzwiami. Na samym dole wysoki cokół. Regały posiadają plecy z białej płyty HDF 4 mm.
Duży regał na książki ALBERT

ALBERT-W2 to interesujące regały na książki z różnorodnym rozstawem półek dzięki czemu można w nim przechowywać książki o różnych wymiarach, kasety, płyty CD, DVD, albumy itp. Regały na książki ALBERT. Na życzenie klienta dostępne na każdy wymiar.

 Regały na książki MAX

Regały na książki MAX proste lub narożne charakteryzują się mocną konstrukcją i optyczną lekkością. Konieczny jest ich  montaż do ściany. Taką usługę można zamówić w naszej firmie. Regały można zamawiać na dowolny wymiar w bogatej kolorystyce.

 
 
biblioteczka na książki BIB

Regał książkowy BIB-K5 243h x 250 x 25/50 cm. Podstawa - komoda z dwoma poziomami szuflad -  jest wysoka i głęboka na 50 cm. Na dole komody znajduje się cokół wysoki na 5 cm. Szuflady w komodzie mogą być z uchwytami lub bez w systemie naciśnij aby otworzyć. Góra regału posiada półki o różnym rozstawie dzięki czemu regał jest praktyczny i efektowny.
regał na książki KLIO z wnękami

Symetria to znak szczególny regału KLIO. Poszczególne wnęki mają wymiar 30 x 30 x 30 cm. Właśnie dzięki zastosowanej głębokości wynoszącej aż 30 cm można przechowywać lub eksponować na nim nie tylko książki ale też inne ciekawe przedmioty. Bardzo małe długości półek sprawiają że są one bardziej wytrzymałe na uginanie się pod ciężarem. Regał książkowy KLIO nie posiada tzw. pleców, które można oczywiście zamówić jako opcję dodatkową.
regał na książki z komodą na dole

Model RKS to połączenie regału na książki z szafka z szufladami. Dzięki głębokości komody 50 cm zyskujemy dużo miejsca do przechowywania różnych drobiazgów. Najwęższy typowy regał na książki ma szerokość 40 cm a najszerszy 130 cm. Regały na książki szersze niż 80 cm posiadają pion środkowy wzmacniający zapobiegający uginaniu się półek. Regały można łączyć ze sobą taj jak to widać na powyższym przykładzie. Model RKS oferujemy w wysokościach 200 i 250 cm.
nowoczesne regały na książki

Regały na książki RKM-G i RKM-H to konstrukcje gdzie główny nacisk położono na design. Szczelne wypełnienie go książkami uszczupli jego efektowność (chyba że zamówimy czarny regał i wypełnimy go białymi książkami). Paradoksalnie konstrukcja regału jest bardzo mocna i solidna. Obie wersje RKM G/H różnią sie ilością pionów od dołu. Dzięki temu zabiegowi można ustawiać regały obok siebie na przemian zachowując różnorodność.
nowoczesny regał książkowy

RKM-PLUS to hybryda regału RKM G/H zawierająca w sobie symetrię tak jak regał KLIO. Tak jak większość produkowanych przez nas regałów na książki posiada on cokół o wysokości 5 cm. W razie konieczności można zamówić wyższy na przykład wtedy gdy mamy wysokie listwy przypodłogowe a chcemy aby regał dolegał do ściany. Rozstaw półek w regale wynosi od dołu: 30, 25, 25, 25, 25, 30 cm. Głębokości regału wynoszą: 25, 30, 35 cm.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl