Szafy Biurowe
Szafy Biurowe

SZAFY BIUROWE

Potrzebne są w każdym biurze, urzędzie, instytucji. Mieszczą w sobie segregatory, akta osobowe i inne dokumenty. Szafy biurowe z naszej oferty posiadają mocną i solidną konstrukcję oraz są dostarczane już zmontowane dzięki czemu nie ma konieczności robienia tego we własny zakresie. Posiadamy bardzo bogatą i różnorodną ofertę szaf i regałów biurowych. Część z nich prezentujemy poniżej. W razie potrzeby możemy wykonać szafy biurowe na dowolny wymiar.

SZAFY BIUROWE ALEX

szafy biurowe ALEX

Szafy biurowe ALEX-SSW >> z lewej strony zestaw czterech szaf biurowych SSW z nadstawkami, z prawej strony pojedyncza szafa SSW 183h x 80 x 38 cm cała zamykana drzwiami na zamek.

duża szafa biurowa MAXI-SSW

Szafa biurowa MAXI-SSW >> Duża szafa o szerokości od 90 do 120 cm i wysokości od 183 do 217 cm. Szafy typu MAXI posiadają pion środkowy wzmacniający zapobiegający uginaniu się półek. Jest do bardzo mocna konstrukcja na dużą ilość dokumentów. Drzwi na całej wysokości zamykane na zamek.

szafy biurowe ALEX

Szafy biurowe narożne >> Szafy i regały biurowe narożne można zamawiać jako całe zestawy lub pojedyncze elementy. W razie potrzeby możemy zrealizować zamówienie na zabudowanie ścian o konkretnych wymiarach. Do szaf dostępne są nadstawki dzięki czemu zabudowa może sięgać do samego sufitu.

szafy biurowe ELF

Szafy biurowe ELF >> eleganckie meble biurowe o nowoczesnym wyglądzie. W naszej ofercie występują w wielu wersjach w tym jako szafy na segregatory oraz w osobnym dziale szafy na akta osobowe zawieszane. Szafy biurowe ELF dostępne są w różnych wymiarach. Dostarczany je zmontowane w całości.

szafy gabinetowe BOSS

Szafy gabinetowe BOSS >> Reprezentacyjne, eleganckie szafy gabinetowe dostępne w różnych wymiarach i bogatej kolorystyce. Szafy BOSS z pogrubionym dołem i górą mają tradycyjny dostojny wygląd. Dobrze prezentują się z biurkami gabinetowymi LEO lub DRAGON.

szafy biurowe BART

szafy biurowe BART

Szafy biurowe BART >> Eleganckie szafy biurowe, gabinetowe dostępne w bogatej kolorystyce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl