Biurka Gamingowe
Biurka Gamingowe

BIURKA GAMINGOWE

Biurko jest nieodzownym elementem wyposażenia pokoju każdego fana gier komputerowych. Oferowane przez nas biurka gamingowe można zamawiać w bogatej konfiguracji kolorów i wymiarów dzięki czemu można dopasować biurko do swoich warunków mieszkaniowych. Każde biurko wyposażone jest we wnękę na komputer stacjonarny oraz wysuwaną półkę klawiaturową. Mocna konstrukcja to ważna zaleta tych biurek, które dostarczamy w całości zmontowane lub w kilku gotowych modułach w przypadku dużych biurek.

 

Biurka Gamingowe

 

Biurko komputerowe gamingowe PRO-W

Biurko gamingowe PRO-W

Biurko komputerowe gamingowe PRO-W składa się z wnęki na komputer oraz boku, połączonych wyprofilowanym blatem i blendą. Pod blatem znajduje się duża półka klawiaturowa. Z tyłu wnęki komputerowej znajduje się szczelina wentylacyjna. Na blacie biurka nadstawka. Do biurka można zamówić przepusty kablowe i inne akcesoria.

Biurka gamingowe PRO-DW

 

Biurka gamingowe PRO-DW

Biurko komputerowe gamingowe PRO-DW składa się z wnęki na komputer oraz szafki z drzwiami, połączonych wyprofilowanym blatem i blendą. Pod blatem znajduje się duża półka klawiaturowa. Z tyłu wnęki komputerowej znajduje się szczelina wentylacyjna. Na blacie biurka nadstawka. Do biurka można zamówić przepusty kablowe i inne akcesoria.

Biurka gamingowe PRO-DC

 

Biurka gamingowe PRO-DC

Biurko komputerowe gamingowe PRO-DC składa się z wnęki na komputer z szufladą oraz szafki z drzwiami, połączonych wyprofilowanym blatem i blendą. Pod blatem znajduje się duża półka klawiaturowa. Z tyłu wnęki komputerowej znajduje się szczelina wentylacyjna. Na blacie biurka nadstawka.

Biurka gamingowe PRO-SW

Biurka gamingowe PRO-SW

 

Biurko komputerowe gamingowe PRO-SW składa się z wnęki na komputer oraz szafki z czterema szufladami, połączonych wyprofilowanym blatem i blendą. Pod blatem znajduje się duża półka klawiaturowa. Z tyłu wnęki komputerowej znajduje się szczelina wentylacyjna. Na blacie biurka nadstawka.

Biurka gamingowe narożne PRO-NSW

Biurka gamingowe narożne PRO-NSW

Biurko komputerowe gamingowe narożne PRO-NSW składa się z dostawki bocznej z regałem i wnęką na komputer oraz szafki z czterema szufladami, połączonych wyprofilowanym blatem i blendą. Pod blatem znajduje się duża półka klawiaturowa. Z tyłu wnęki komputerowej znajduje się szczelina wentylacyjna. Na blacie biurka nadstawka.

Biurka gamingowe narożne PRO-NDW

Biurka gamingowe narożne PRO-NDW

Biurko komputerowe gamingowe narożne PRO-NDW składa się z dostawki bocznej z regałem i wnęką na komputer oraz szafki z drzwiami, połączonych wyprofilowanym blatem i blendą. Pod blatem znajduje się duża półka klawiaturowa. Z tyłu wnęki komputerowej znajduje się szczelina wentylacyjna. Na blacie biurka nadstawka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl