BOKSY CALL CENTER EKO-PLUS

(ścianki boczne płytowe, ścianki czołowe z wygłuszeniem)

 

boks płytowy EKO-PLUS

Boksy płytowe EKO-PLUS - to pojedyncze stanowiska Call Center z ścianką czołową z wygłuszeniem. Do wyboru kilka wersji boksów: EKO-PLUS-D; EKO-PLUS-P; EKO-PLUS-L oraz ścianka boczna EKO-SB. Boksy tego typu można ustawiać w jednym ciągu w dowolny sposób.
Boksy płytowe EKO-PLUS wykonane są w z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Krawędzie wykończone są okleiną ABS 1 mm. Ścianka czołowa posiada wygłuszenie i wykończona jest ozdobną tkaniną.  W ściankę tą można wbijać pinezki. W ofercie posiadamy boksy typowe i na dowolny wymiar. Kolorystyka płyt jednolita lub dwubarwna. Kolorystyka tkanin w galerii zdjęć.

 

boks płytowy EKO-PLUS-DUO

Boksy płytowe EKO-DUO-PLUS to gotowe zoptymalizowane moduły Call Center dla kilku pracowników. Boksy płytowe EKO-DUO-PLUS wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm. Krawędzie wykończone są okleiną ABS 1 mm. W ofercie posiadamy boksy typowe i na dowolny wymiar. Kolorystyka jednolita lub dwubarwna. Ścianka czołowa posiada wygłuszenie i wykończona jest ozdobną tkaniną.  W ściankę tą można wbijać pinezki. W ofercie posiadamy boksy typowe i na dowolny wymiar. Kolorystyka płyt jednolita lub dwubarwna. Kolorystyka tkanin w galerii zdjęć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl